Font Size

SCREEN

Cpanel

Oficiálna internetová stránka obce

Pozvánka pre občanov

Pozývame týmto našich občanov
na oficiálne, slávnostné odovzdanie relaxačného parku pri kostole ktoré sa uskutoční za účasti štyroch zástupcov PSS, a. s. v zastúpení: regionálny riaditeľ pán Ján Linceni, územná riaditeľka Veronika Jagelková,  Miloš Blanárik poradca predst. pre vzťahy s verejnosťou a obchodná konzultantka, ktorá má na starosti našu obec. Prisľúbená je i účasť TV Severka.
Tešíme sa na vašu účasť.

Oznam Komunitného centra v Sedliackej Dubovej

Od 1. 7. 2020 (a každú nasledujúcu stredu) o 14:00 hod. začíname organizovať bezplatné, jednoduché zdravotné cvičenie s cvičiteľkou Jarkou. Cvičí sa v budove Materskej škôlky na prízemí. Treba si priniesť karimatku, alebo deku.
VŠETCI SÚ VÍTANÍ, NA VEKU NEZÁLEŽÍ.

Vďaka projektu máme novú komunálnu techniku

Projekt o ktorom sme informovali vo februári je zrealizovaný. Zakúpili sme štyri druhy závesného náradia. Podrobnosti i fotografie náradia vo väčšom rozlíšení si môžete pozrieť pri informácii o projekte.

Oznam o službe Komunitného centra pre starších občanov

Zriadené Komunitné centrum, ktoré je prevádzkované v našej budove Materskej školy ponúka možnosť najmä pre starších občanov, že im zabezpečí vyzdvihnutie liekov v lekárni. Potrebné je však pretým zavolať lekárovi, aby vypísal elektronický recept a potom to oznámiť pracovníčke komunitného centra p. Andreji Laurinčíkovej, ktorá zabezpečí vyzdvihnutie liekov v lekárni a doručí ich žiadateľovi domov. Kontakt na komunitné centrum (p. Laurinčíkovú) je 0915 236 152. alebo osobne v budove Materskej školy  na poschodí. Okrem tejto služby je možné požiadať u nej aj o nákup potravín.

Ponuka seniorom v súvislosti s koronavírusom

Obecný úrad zabezpečuje výrobu rúšok pre občanov.

V súvislosti s koronavírusom a potrebou pomôcť občanom so zabezpečovaním ochranných rúšok, napriek tomu, že to nie je povinnosťou obce, sme na základe rozhodnutia starostu obce Mgr. Ladislava Tomáňa, začali dnes tieto rúška šiť v priestoroch obecného úradu. Na výrobe rúšok sa podieľajú p. Andrea Laurinčíková, Jana Danieličová a Oľga Šimičáková.
Vzhľadom na technické možnosti a rýchlosť s akou vieme kvalitné dvojvrstvové rúška vyrobiť (rúška bude možné prať a používať opakovane), bude distribúcia občanom možná zajtra a v nasledujúcich dňoch. Prioritne budeme rúška distribuovať seniorom a ďalej podľa možnosti a potrieb aj ostatným občanom.

Nachádzate sa tu: Home Najnovšie správy