Font Size

SCREEN

Cpanel

Oficiálna internetová stránka obce

Výzva občanom ohľadom bezpečnosti na cestách


„Z dôvodu opakovaných dopravných nehôd s účasťou chodcov najmä seniorov na cestách v Žilinskom kraji, často aj s tragickými následkami, vyzývame občanov na dôležitosť, ba až nutnosť používania ochranných reflexných prvkov na odeve, pokiaľ sa pohybujete po ceste za zníženej viditeľnosti, v ranných a večerných hodinách. Ďalej zdôrazňujeme, aby ste kráčali po chodníkoch, a kde nie je vybudovaný, tak po správnom okraji cesty. Myslite na svoju bezpečnosť a chráňte svoj život.“
Krajské riaditeľstvo Policajného Zboru v Žiline

Ziskali sme projekt na komunálnu techniku

Získali sme projekt Wifi pre teba

Dve aktuálne VZN platné pre rok 2020

Všeobecné záväzné nariadenie obce Sedliacka Dubová č. 1/2019 O miestnych daniach a o poplatku za komunálne odpady, ktoré bolo prerokované na zasadnutí obecného zastupiteľstva 16. decembra 2019Stiahnite si dokument vo formáte word (doc).

Všeobecne záväzné nariadenie (VZN ) obce Sedliacka Dubová číslo 2/2019 O určení výšky finančných prostriedkov na mzdy a prevádzku materskej školy, ktoré bolo prerokované na zasadnutí obecného zastupiteľstva 16. decembra 2019Stiahnite si dokument vo formáte word (doc).

Staršie dokumenty z predchádzajúcich rokov i tieto dva najnovšie sú dostupné trvalo dostupné na podstránke Materíály a dokumenty.

Kultúrne a športové akcie v obci

Nachádzate sa tu: Home Najnovšie správy