Font Size

SCREEN

Cpanel

Oficiálna internetová stránka obce

Historické fotografie z našej obce

V súvislosti so snahou pomôcť spoznávať históriu obce rozhodol sa obecný úrad vyzbierať staré historické fotografie. Výber fotografii bude umiestnený v objekte kultúrneho domu, ďalšie budú dostupné cez foto galériu obce a všetky budú použité na archivovanie pre potreby prípadného ďalšieho spracovania napríklad v monografii obce.

V tejto súvislosti chceme poprosiť všetkých občanov, ktorí majú, môžu a sú ochotní poskytnúť staré fotografie aby ich priniesli na obecný úrad. Fotografie oskenujeme a vrátime majiteľom, preto sa nemusíte obávať o ich stratu.

Niektoré z dosiaľ spracovaných fotografii môžete už teraz vidieť vo foto galérii obce. ďalšie budeme pridávať postupne. Oceníme tiež, ak by ste pomohli identifikovať ľudí na fotografiách. Identifikáciu poskytnite tiež obecnému úradu.

Nachádzate sa tu: Home Najnovšie správy Historické fotografie z našej obce