Font Size

SCREEN

Cpanel

Oficiálna internetová stránka obce

Výsledky volieb do NR SR 2016 v našej obci

Uverejňujeme výsledky volieb do NR SR v našej obci, ktoré sa konali 5. 3. 2016. Z celkového počtu oprávnených voličov 399 zapísaných do zoznamu voličov sa volieb v obci zúčastnilo 277 voličov. Odovzdaných bolo 271 platných hlasov. Najviac hlasov aj u nás získala politická strana SMER-SD — 62. Podľa výsledkov volieb v našej obci by sa do parlamentu dostal rovnaký počet politických strán, ako i podľa výsledkov na celoslovenskej úrovni, teda 8.


Grafické znázornenie výsledkov volieb v našej obci pre strany, ktoré získali viac ako 3 percenta.

V našej obci KDH získalo 11,1 percenta hlasov, ale na celoslovenskej úrovni nedosiahlo potrebných 5 percent a do parlamentu sa nedostalo. Naopak MOST-HÍD u nás dostal iba 1 hlas, ale na celoslovenskej úrovni získal 6,5 percenta hlasov a má preto svojich zástupcov v NR SR. Podrobné výsledky volieb v našej obci si môžete pozrieť v priloženom súbore pdf.

Nachádzate sa tu: Home Najnovšie správy Výsledky volieb do NR SR 2016 v našej obci