Font Size

SCREEN

Cpanel

Oficiálna internetová stránka obce

Pozvánka na Kultúrno - spoločenský deň obce

densdObecný úrad Sedliacka Dubová pozýva všetkých občanov a priateľov obce na Kultúrno – spoločenský deň obce, ktorý sa uskutoční 22. júla 2012 o 13:00 hodine.

V kultúrnom programe vystúpi ľudová hudba pod vedením Jozefa Hajdúcha z Chlebníc, folklórna skupina CHARITA Horná Lehota detský folklórny súbor z Podbiela folklórna skupina z Oravskej Poruby a folklórny súbor z Veličnej. Podrobnosti si prečítajte v informačnom letáku.

Pozvaný je aj hosť z Bratislavy - Maja Velšicová so zábavným programom.

Po skončení kultúrneho programu bude odohraný futbalový zápas medzi ženami ŠKF Žilina (1. liga) a bývalými hráčmi Cosmos. Po futbalovom zápase sa uskutoční losovanie tomboly a po nej bude nasledovať voľná spoločenská zábava a diskotéka.

ssev

Na tento sviatok obce budú zabezpečené sprievodne akcie pre deti i dospelých, zaujímavé športové náradia a stánky s občerstvením (trampolína, nafukovací hrad, koníky, cukrová vata, pukance, hračky, bižutéria, paintball).

Uskutočnenie akcie je plánované na futbalovom ihrisku v obci. V prípade nepriaznivého počasia sa deň obce uskutoční v priestoroch obecného kultúrneho domu.

Nachádzate sa tu: Home Najnovšie správy Pozvánka na Kultúrno - spoločenský deň obce