Preskočiť na obsah

Starosta obce

starosta

Mgr. Ladislav Tomáň

Starosta

ladislavtoman@sedliackadubova.sk +421-903 550 171

Vážení občania, milí návštevníci oficiálnej internetovej stránky obce Sedliaka Dubová,

prišli ste na internetovú stránku, ktorá je virtuálnym pohľadom do samosprávy, úradu a života našej obce v čase, kedy ešte zďaleka nie je pripravená tak, aby zodpovedala na všetky vaše otázky, poskytla všetky informácie, ktoré hľadáte. Snažíme sa však aby bola čím skôr dôveryhodným a užitočným informačným zdrojom pre každého z vás. Je to jedna z úloh, ktorú sme si dali popri iných v tomto volebnom období.

Ja, ako starosta i obecné zastupiteľstvo si veľmi ceníme dôveru, ktorú sme dostali od občanov vo voľbách do obecnej samosprávy v roku 2014 a našim cieľom je urobiť všetko pre to, aby sa obec ďalej rozvíjala a bola skvelým miestom na život pre občanov a zároveň zaujímavým miestom pobytu pre návštevníka, ktorý k nám zavíta na kratšiu, či dlhšiu dobu.

S dôverou sa môžete obracať na mňa osobne, alebo kontaktovať obecný úrad, kde je pre vás vždy k dispozícií moja kolegyňa, pracovníčka obecného úradu Mgr. Božena Strežová. Poslanci obecného zastupiteľstva sú rovnako pripravení počúvať a reagovať na všetky požiadavky v rozsahu svojich schopností a kompetencií.